Prosinec 2007

Avril v Česku

10. prosince 2007 v 11:14 | ♥Majda♥ |  Koš
koncert
AVRIL LAVIGNE 8.7.2008 20:00
The Best Damn Tour
AVRIL LAVIGNE SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY V RÁMCI SVÉHO EVROPSKÉHO TURNÉ PŘEDSTAVIT SVÉ AKTUÁLNÍ ALBUM "THE BEST DAMN THING". TURNÉ KTERÉ ODSTARTUJE 2. KVĚTNA 2008 V GLASGOW POŘÁDÁ SPOLEČNOST LIVE NATION.
"Už se nemohu dočkat, až budu opět na turné. Největší zážitek je pro mne koncertování před fanoušky, kdy cítím, že energie proudí z obou stran" říká Avril. Avril Lavigne pochází z Kanady, narodila se 27.9.1984 v městečku Napanee, Ontario.

Vyděrač na telefonu

2. prosince 2007 v 9:25
Tři holky na stopě - Vyděrač na telefonu Mobil se najednou ohlásí podivnou melodií a nahání svému majiteli strach. Zase se ozve ten zlý hlas? Co za tím vězí? Trápí se už tím několik dětí ze školy. Kim, Franziska a Marie právě založily - tak trochu z nudy, ale také z touhy napsat něco pro literární soutěž, svůj detektivní klub. Hned první případ, který řeší, je pořádně napne. Co se to děje s jejich spolužačkou ze sedmé třídy Annou? Proč je stále tak vystrašená a utrápená? Kamarádka prožívá hroznou věc a klub je okamžitě na nohou. Tři děvčata pátrají odvážně a chytře. Brzy vyjde najevo, že úkol je daleko nebezpečnější, než zpočátku tušily, ale holky se nazaleknou. Dokáží zabránit velkému zlu, jež neohrožovalo jen Annu, ale mnoho kluků a holek. Každého, kdo v kapse nosil - mobilní telefon.
počet stran: 128

Skandál v televizi

2. prosince 2007 v 9:22 | Majda |  Super knížky
Tři holky na stopě - Skandál v televizi Škola je vzhůru nohama. Do města přijíždí televize a bude natáčet velice oblíbený pořad pro mladé. Je to vědomostní soutěž a nejúspěšnější ze soutěžících tříd z celého regionu bude velice oceněna. Ale co především - přijíždí i slavný moderátor, opravdová televizní hvězda a idol všech děvčat školou poninných. Dívky ho teď spatří na vlastní oči! Populární moderátor přijede - a nastane skutečný šok. Sotva se objeví, zmizí beze stopy a únosce požaduje na televizi obrovské výkupné. Není tohle ideální příležitost pro tři holky, které nedávno založily svou detektivní kancelář a jejichž příběhy už čtenářky knížek z Víkendu znají? Kdo je v pozadí únosu? A o co tu vlastně jde, říká si dívčí trio, když chytře a odvážně získá první informace? Tři holky na stopě Kim, Franciska a Marie jednají rychle a podstupují různá nebezpečí, na konci pátrání je čeká obrovské překvapení.
počet stran: 126